Signet REMS
CAREER
CAREER
HUN – 25.06.2019

Kereskedelmi képviselő

Kelet-Magyarország részére

A csőmegmunkáló gépek, elektromos szerszámgépek és szerszámok német vezető gyártója vagyunk, világszintű értékesítéssel. A waiblingeni székhelyünkön több, mint 400 alkalmazottat foglalkoztatunk.

 Az Ön feladatai:

  • független törődés a megbízott értékesítési területre vonatkozóan
  • termékeink értékesítése és bemutatása szakosodott nagykereskedelemben, a mesterembereknél és az iparágban
  • kereskedőink képzése modern oktatási központunkban vagy közvetlenül az ügyfeleknél
  • tanácsadási szolgáltatások a meglévő ügyfeleknek
  • új ügyfelek szisztematikus keresése és megnyerése
  • részvétel kereskedelmi vásárokon, hazai kiállításokon és bemutatói rendezvényeken

 Elvárások:

  • min. középfokú iskolai végzettség, vagy technikai ill. gazdasági képzésű irányzat, vagy hasonló képesítések
  • az összetettebb műszaki termékek területén kereskedelmi képviselői értékesítéssel kapcsolatos tapasztalatok
  • megalapozott üzleti tapasztalat
  • barátságos megjelenés és üzleti hozzáértés
  • magas terhelhetőség és gyakori üzleti utakra való felkészültség

 Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • sokrétű, változatos és felelősségteljes munka jelentős piaci részesedéssel, régóta gondozott értékesítési területen
  • egy fix részből és egy forgalmi jutalékból álló, nagyon jó díjazás

Képzési központunkban folytatott széleskörű oktatás után közvetlenül a kijelölt területen fogják végrehajtani feladataikat.

Kezdés

azonnal

Vállalat

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

Zur Zeit werden keine Bewerbungen für dieses Stellenangebot mehr entgegengenommen